LIV SyncDrive E-bike Motor

Motor SyncDrive, poháněný a vyvinutý ve spolupráci s Yamahou, se zrodil z jednoduchého důvodu – takže můžete zažít jízdu podle svých představ a mnohem zábavnější. Asistence motorového pedálu SyncDrive napodobuje lidský výkon tak dobře, že ten pocit je do značné míry nadlidský. Motory SyncDrive poskytují nejen hladce integrovanou sílu šlapání, ale jsou také zvukově vyladěny pro tichý výkon.

  • SyncDrive Pro
  • SyncDrive Sport
  • Jádro SyncDrive

SyncDrive Pro Motor

Lehký a výkonný motor SyncDrive Pro je dodáván v kompaktním balení a poskytuje jízdu orientovanou na výkon. Ať už chcete najít fitness inspiraci, létat po technických stezkách nebo pokořit závod na elektrokolech v cross country, SyncDrive Pro vám to přinese.

Tento motor, navržený tak, aby dosahoval výkonů pro atlety, nabízí silnou sílu 80 Nm s max. 170 ot./min. Jezdci nezaznamenají žádnou ztrátu výkonu při dosahování vyšších úrovní kadence, ve skutečnosti motor SyncDrive Pro udržuje výkonovou podporu, takže strmá stoupání jsou dostupnější. Kromě toho má motor úzkou rozteč spojky a okamžitě naskočí, což je zvláště patrné při stoupání, kdy je nutné použít rohatku, abyste se dostali nahoru a přes tyto složité sekce. Jezdec si může vybrat a vyladit poměr podpory na maximálně 360 %, přičemž si vybere přesně to, co chce od motoru získat, aby mohla ovládat, jak elektrokolo zachází.

Technologie Smart Assist se šesti senzory přináší integraci napájení, která je přirozenější než kdy předtím. Tento podpůrný, schopný a přizpůsobitelný motor otevírá dveře pro zábavnější a náročnější terén na horských kolech a vytváří skutečně osvobozující zážitek z jízdy.

VÝHODY

VYSOKÁ KADENCE: Nabízí podporu výkonu, kterou potřebujete při vysokých kadencích šlapání až do 170 otáček za minutu, při zachování přirozené a plynulé jízdy při překonávání překážek a strmých stoupáních.

VÝKONNÝ: Působivý točivý moment motoru 80 Nm vám poskytuje silnou podporu během vaší rychlé jízdy, podporuje vás ve stoupání a pomáhá vám čelit náročným překážkám na stezce.

OKAMŽITÁ ODPOVĚĎ: Motor SyncDrive Pro poskytuje nejvyšší točivý moment (80 Nm) během 190 ms při 0 km/min. To znamená silné, ale kontrolované zrychlení od prvního sešlápnutí pedálu až po strmé nebo technické úseky.

Sportovní motor SyncDrive

Motor SyncDrive Sport je ideální pro jezdce, kteří hledají všestranné elektrokolo, a to jak při jízdě na trailu, tak při trekingu. S točivým momentem 70 Nm, který poskytuje podporu až do 140 ot./min., poskytuje motor SyncDrive Sport vysoký výkon i při nízkých otáčkách.

Výsledkem je pohodlný a silný zážitek z jízdy s trakcí a ovládáním pro hladší rozjezdy do kopce a vynikající ovladatelnost kola. S technologií Smart Assist se 6 senzory a rychlou dobou odezvy bude šlapání v jakékoli situaci od vytrvalých stoupání až po vytrvalostní dobrodružství přirozeně silné.

VÝHODY

ROVNOVÁHA: Motor SyncDrive Sport je vyladěn tak, aby našel to sladké místo mezi všemi oblastmi zážitku jezdce a dosáhl optimální rovnováhy pro výkon, pohodlí, účinnost baterie a ticho.

LADĚNÝ VÝKON: Působivý výkon až 360%, dokonce i při pomalých rychlostech do kopce s laditelnými poměry podpory, poskytující optimální jízdu pro vaše touhy a potřeby při šlapání.

VŠESTRANNÝ: Motor SyncDrive Sport je výkonný a spolehlivý s všestranností, která vám umožní vydat se do všech typů trailového ježdění, trekkingu a dobrodružství.

EFEKTIVNÍ: Motor SyncDrive Sport, který poskytuje hladký, přirozený pocit a silný zážitek z jízdy za dostupnou cenu, vám umožní vychutnat si vysokou úroveň účinnosti s praktickou investicí.

Core motor SyncDrive

Ať už se chcete procházet městem, vyzkoušet novou stezku nebo prozkoumat další dobrodružství, motor SyncDrive Core byl navržen tak, aby vás tam dostal! SyncDrive Core je ideální pro elektrokola s nízkým průchozím rámem a nabízí přirozený, nezastrašující pocit při jízdě. SyncDrive Core nabízí tichý výkon a zároveň dodává výkon pro extrémně pohodlný a relaxační zážitek z jízdy na elektrokole.

Motory SyncDrive Core mají technologii Smart Assist, kde senzory určují výkon potřebný při jízdě na kole. Vyberte si režim Smart Assist a nechte technologii Smart Assist určit nejlepší režim podpory pro vaši jízdu.

VÝHODY

TICHÝ: Během vyjížďky si užijete rozhovory s jezdeckými přáteli a uklidňující zvuky přírody díky nejnovější technologii Yamaha pro eliminaci hluku, díky které je tento motor extrémně tichý.

SMART ASSIST: Motor SyncDrive Core využívá Smart Assist k automatickému přizpůsobení režimu tak, aby odpovídal vašemu tempu jízdy, pro relaxační a rekreační zážitek. Vyvinuté pro ležérnější styl jízdy a terénu, takže si můžete užít efektivní jízdu s přirozeným pocitem a užívat si scenérii.

HLADKÁ JÍZDA: SyncDrive Core poskytuje tichou, hladkou podporu pro klidnou a snadnou jízdu. Díky optimalizované době odezvy, dodávce energie a účinnosti baterie můžete očekávat, že budete jezdit pohodlně a v klidu.