Technologie GIANT HYBRID CYCLING

 

Hybrid_tech.jpg

Tento inovativní systém kombinuje elektrickou energii s lidskou silou a vytváří jejich dokonalé spojení. Díky tomu je jízdní projev elektrokol Giant plynulý a přirozený, k dispozici máte dostatek výkonu a to vše doprovázejí „chytré“ funkce. Tato integrovaná skupina technologií zahrnuje motory SyncDrive, baterie EnergyPak a ovládací jednotky RideControl. 

Inteligentní, přirozená a výkonná – tak by se dala stručně charakterizovat elektrokola Giant a Liv. Náš systém integrovaných technologií elektrokol zahrnuje středové motory SyncDrive Yamaha, ovládací jednotky RideControl a RideDash a bateriové systémy EnergyPak. Společně kombinují elektrickou energii s lidskou silou a vytvářejí jejich dokonalé spojení – výsledkem je přirozený a silný zážitek z jízdy, který doprovází „chytré“ technologie. Podrobnější informace najdete níže u jednotlivých technologií elektrokol.

JAK TO FUNGUJE?

Na ovládací jednotce RideControl zapnete elektrický pohon – podle vašich preferencí buď nastavíte některý z pěti stupňů podpory motoru anebo využijete plně automatický režim Smart Assist a systém pak tu nejvhodnější hodnotu podpory volí za vás. Jakmile se opřete do pedálů, aktivujete tím senzory PedalPlus, které přenášejí informace do řídící jednotky. Tento „mozek“ celého systému bleskurychle vyhodnotí situaci a vyšle požadavek na odpovídající množství energie do lithiové baterie EnergyPak. Následně je energie převedena do motoru SyncDrive, který se okamžitě, ale zároveň velmi plynule rozběhne – od té chvíle si můžete plně užívat jeho síly i přirozeného projevu.

Hybrid_main_image.jpg

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

 

INTELIGENTNÍ
Ovládací jednotky RideControl umožňují snadné přepínání jízdních režimů. Pokud je kolo vybaveno také displejem, vidíte přesné údaje o jízdě, jako je stav baterie, zbývající dojezd, aktuální rychlost nebo ujetá vzdálenost, případně můžete využívat navigační funkce, zaznamenávat jízdu nebo nastavovat cíle v oblasti fitness (konkrétní možnosti a funkce se liší podle typu displeje na vašem elektrokole). Další užitečné funkce vám nabídne aplikace RideControl pro chytré telefony.
PŘIROZENÁ
Soustava senzorů PedalPlus automaticky detekuje sílu a kadenci šlapání spolu s rychlostí a otáčkami motoru. Na základě těchto faktorů a také podle zvoleného režimu podpory vám motor adekvátně pomáhá při šlapání. Motory SyncDrive mají plynulý nástup a jejich chod je předvídatelný, hladký a tichý, jako přirozené navýšení vaší vlastní energie. Všechny motory SyncDrive mají kromě pěti jízdních režimů také plně automatický režim Smart Assist.
 
VÝKONNÁ
Naše elektrokola vám pomohou dojet dál a s menším úsilím. Motory SyncDrive poskytují podporu až 360 % (tato hodnota platí pro motor SyncDrive Pro). V naší nabídce jsou elektrokola vhodná pro různé účely – na klidnou jízdu po městě, rekreační jízdu v přírodě i modely určené do náročného terénu. Dostatek energie vám poskytnou baterie EnergyPak, jejichž nabíjení je díky inteligentním technologiím rychlé a snadné.