Technologie VITTORIA

Corsa PRO Pink: Růžové pneumatiky Vittoria na Giro d'Italia


Oficiální růžové pneumatiky z limitované edice používané na Giru

Technologie VITTORIA_Corsa_PRO_Pink_Resized

Na oslavu nedávného uvedení pneumatik Corsa PRO na trh během Gira představuje Vittoria limitovanou verzi s licencí Giro d'Italia, která má supermoderní růžové bočnice. Na světě je k dispozici pouze 1 000 sběratelských kusů!

V poslední etapě Giro d'Italia v Římě jste si pravděpodobně všimli růžového nádechu na pláštích jezdců Alpecin-Deceuninck, Astana-Qazaqstan a EF Education-EasyPost. Rigoberto Uran, Mark Cavendish, Kristian Sbaragli a všichni jejich týmoví kolegové pojedou na nejchladnějších a nejrůžovějších pneumatikách pelotonu: Corsa PRO Pink!

Tato limitovaná edice pláště Corsa PRO je licencována závodem Giro d'Italia a mohou si ji zakoupit všichni milovníci Gira na celém světě. Nové růžové pláště Vittoria, které byly vyrobeny pouze v 1 000 kusech, jsou opravdovou cyklistickou památkou a nejlepším cyklistickým vybavením, kterým můžete dát najevo svou lásku ke Giru.

Technologie VITTORIA_Corsa_PRO_Pink_EF_Education-EasyPost_2

 

Růžové pláště Vittoria Corsa PRO používané na Giro d'Italia: Vyzkoušejte si, co cítí profesionálové


Pláště Corsa PRO, které byly oficiálně uvedeny na trh 6. května, jsou nejpokročilejší bavlněné pláště, jaké kdy byly vyrobeny, a poskytují nepřekonatelný závodní výkon na profesionální úrovni. U pláště Corsa PRO se inženýrům společnosti Vittoria podařilo pomocí nově vyvinutých vulkanizačních procesů spojit pryžový běhoun pláště s bavlněným pláštěm. Běhoun je nyní zcela spojen s pláštěm, čímž vzniká 100% bezešvá pneumatika.

Růžové závodní pneumatiky: nejlepší na trhu


Bavlněný plášť Corsa PRO 320 TPI - nejlepší dostupný na trhu - poskytuje pružnost, flexibilitu a pohodlí, na které jsou profesionální jezdci zvyklí, nyní v ještě pružnější, aerodynamičtější a spolehlivější konstrukci pláště. Směs Graphene + Silica, nejpokročilejší technologie směsi od společnosti Vittoria pro silniční závodní použití, zvyšuje rychlost, odolnost a přilnavost pneumatiky.

Corsa PRO je dokonalou evolucí volby pneumatik jezdců World Tour a Pro Tour. Od začátku Gira nasbírala Corsa Pro 6 vítězství a více než 20 vítězství v závodech World a Pro Tour.

Technologie VITTORIA/Corsa_PRO_Pink_tires_1