CASTELLI bunda Alpha Ros 2 pánská oranž.

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 4520502/XXL
7 990 Kč 7 590 Kč
CASTELLI bunda Alpha Ros 2 pánská oranž.
CASTELLI bunda Alpha Ros 2 pánská oranž. (Varianta XXL)
7 990 Kč
BUNDA ALPHA ROS 2
Tato bunda je přesně taková, jaká by podle nás měla být perfektní zimní bunda. Začali jsme seznamem věcí, které se nám na současných bundách nelíbily, a rozhodli jsme se je vyřešit – a během toho jsme vytvořili naši nejlepší bundu všech dob.

První problém, který je třeba vyřešit, se týká řízení vlhkosti. Dokonce i ty nejlepší z aktuálně dostupných tkanin poskytují dobrou úroveň prodyšnosti, ale nemohou držet krok s potem generovaným během jízdy s vysokou intenzitou. Vymysleli jsme tedy dvouvrstvou konstrukci, která vám umožňuje otevřít vnější vrstvu ochrany proti větru a zároveň ponechat izolační vrstvu uzavřenou, a tím umožnit proudění vzduchu uvnitř bundy, aby odváděl vlhkost a přitom se zabránilo přímému kontaktu s pokožkou. Při dlouhém stoupání úplně otevřeme vnější vrstvu, aby mohla uniknout vlhkost, a když začneme sestupovat, zavřeme vnější vrstvu a jsme uvnitř úplně suchí. Funguje to tak dobře, že to někdy vypadá jako kouzlo. Novinkou pro tento rok je měkčí, teplejší 3D izolační vrstva, která poskytuje lepší teplo, odvod vlhkosti a padne.

Dále jsme se zaměřili na otvory: krk, pas a především zápěstí. Krk vystupuje vysoko a je tvarován tak, aby se pohyboval s vámi, ať už stojíte nebo v aero pozici jako lednový hrdina a útočíte na své kamarády. V pase jsme vytvořili strečovou vrstvu se silikonovým lemem, který leží naplocho a zcela utěsňuje vítr, aniž by se shlukoval nebo jezdil nahoru. Novinkou pro tento rok je zbrusu nový dvouvrstvý otvor na zápěstí s vnitřní vrstvou pod rukavici, která těsně přiléhá k zápěstí, a vnější vrstvou, která přechází přes vaši rukavici, takže případný déšť stéká po vnější straně. rukavici a neskončit uvnitř.

Samozřejmě, že ultimátní bunda bude dobře držet i ve mokru, takže jsme použili tkaninu GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER® spolu s voděodolným podlepením švů na kritických švech kolem ramen. Ostatní švy jsou skryty před přímým prouděním vody a vodoodpudivá úprava tkaniny je dostatečná, aby zabránila pronikání většiny vlhkosti. Říkáme tomu v podstatě voděodolné, pomocí vlastního subjektivního úsudku najdeme rovnováhu mezi ochranou proti vodě, prodyšností a pohodlím. Neznamená to, že žádná kapka nikdy nepřijde, ale jezdíme dlouhé jízdy v opravdovém dešti a zůstáváme úplně v suchu.

Všechny tyto vlastnosti z ní dělají oblíbenou bundu jezdců týmu Ineos a nejuniverzálnější výkonnou bundu pro trénink v chladném počasí, jakou jsme kdy vytvořili.

CO TO JE
Špičková bunda Castelli, která přináší teplo, prodyšnost a vysokou úroveň ochrany proti dešti spolu s měkkým a pohodlným střihem. S čerstvou aktualizací ve své třetí generaci tato bunda ukazuje, jak by měla zimní bunda fungovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: