display BOSCH SmartphoneHub CUI100

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení
Kód: CUI100
6 290 Kč 5 976 Kč
display BOSCH SmartphoneHub CUI100
display BOSCH SmartphoneHub CUI100
6 290 Kč
Inteligence na řídítkách

Vždy propojený s digitálním světem, a to i v pohybu: Díky aplikaci Smartphone a COBI.Bike nabízí SmartphoneHub eBikers širokou škálu užitečných funkcí – od navigace, ovládání hudby, sledování fitness a telefonování až po připojení k dalším službám a aplikacím, jako je Strava nebo Kmoot. Integrovaný displej, který dodává jezdci nejdůležitější jezdecká data i bez smartphonu, zajišťuje naprostou flexibilitu. SmartphoneHub udržuje eBikery dokonale propojené, a to i v případě nouze: aplikace COBI.Bike a nová prémiová funkce Help Connect jim nabízejí výstražného digitálního společníka po boku, na kterého se lze spolehnout, že poskytne rychlou pomoc, pokud zjistí, že jezdec mohl mít nehodu. Díky tomu je jízda podstatně uvolněnější a o něco chytřejší.

Připojení
Mimořádně dobře propojené: Díky smartphonu s aplikací COBI.Bike se SmartphoneHub může stát plně propojeným řídícím centrem, které naviguje, zaznamenává činnosti a připojuje je k dalším službám a aplikacím.

Dobře vymyšlené řešení
Chytrá spojení: Kombinace aplikace SmartphoneHub, COBI.Bike a smartphonu vytváří kompletně propojený jezdecký zážitek. Zároveň se eBiker těší maximální flexibilitě a může používat svůj eBike s připojeným smartphonem i bez něj.

Nové připojení k záchranné službě
V případě nouze: Aplikace COBI.Bike rozpozná, zda a jak těžce mohl eBiker spadnout. O rychlou pomoc se lze opřít díky nové prémiové funkci Help Connect: pokud se jezdci stane nehoda, bude upozorněn vyškolený servisní tým, aby mohl v případě nouze spustit záchranný řetězec.

Integrovaný displej
I bez smartphonu na řídítkách: 1,5palcový LCD displej integrovaný ve SmartphoneHubu ukazuje nejdůležitější jezdecká data a umožňuje aktivovat systém eBike.

Navigace
Vždy spolehlivý průvodce: Aplikace COBI.Bike spolehlivě dovede eBikery na místo určení – s 2D nebo 3D zobrazením mapy. Navigační pokyny jsou také vydávány hlasovým výstupem pomocí smartphonu.

Živé počasí
Bezstarostná cesta krajinou: Aktuální předpověď počasí zajišťuje, že díky aplikaci COBI.Bike jsou jezdci vždy dobře informováni.

Tréninkový partner
Nastavení a kontrola cílů: Aplikace COBI.Bike promění smartphone na digitální trenažér připojením na fitness a zdravotní služby jako Apple Health, Google Fit a Strava.

Fitness data
Připoutejte se ke smartphonu: Aplikace COBI.Bike poskytuje jezdcům stálý přehled nejdůležitějších tréninkových dat, jako je výkon, kadence a spálené kalorie. Je také možné připojit monitor srdečního tepu pomocí technologie Bluetooth.

Zábava
Snadný způsob, jak poslouchat oblíbenou hudbu nebo nejnovější thriller: Aplikace COBI.Bike umožňuje eBikerům přístup ke službám streamování hudby a audioknih.

Ovladatelnost
Snadná manipulace: Samostatná řídicí jednotka umožňuje eBikerům pohodlně ovládat všechny funkce z řídítka. Hlasový výstup znamená, že eBikeři se již nemusí dívat na displej - ať už při navigaci nebo změně funkcí.

Čitelnost
Jasné rozvržení: Informace jsou vždy dokonale čitelné, ať už na displeji smartphonu nebo SmartphoneHubu.

Funkce nabíjení
Nabíjení baterie smartphonu za pohybu: Smartphone lze připojit ke SmartphoneHubu pomocí USB portu nebo pomocí volitelného připojení k iPhonu, což umožňuje jeho pohodlné napájení z baterie eBiku.

Bezdrátová aktualizace
Vždy aktuální: aktualizace softwaru pro SmartphoneHub lze snadno nainstalovat pomocí bezdrátové technologie s pomocí aplikace COBI.Bike.
display BOSCH SmartphoneHub CUI100

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
display BOSCH SmartphoneHub CUI100

Odesíláme do 24 hodin

Produkty kvalitně zabalíme. Pokud nakupujte křehké zboží, dbáme na to, aby produkt byl bezpečně zabalený.
display BOSCH SmartphoneHub CUI100

Kde nás najdete?

Najdete nás ve Frýdku-Místku na ulici frýdlantská mezi dvěma paneláky. Parkoviště je naproti. více zde.
display BOSCH SmartphoneHub CUI100

Individuální přístup

Pokud máte dotaz, nebojte se zavolat nebo napsat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží. Jsme odborníci v oboru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: