INFIT WINTERTUBE zateplený tubus RŮZNÉ BARVY

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 07-028
395 Kč 375 Kč
INFIT WINTERTUBE zateplený tubus RŮZNÉ BARVY
37275 infit wintertube zatepleny tubus ruzne barvy
395 Kč
Popis zboží

Zimní multifunkční šátek ve tvaru tunelu na sport a volný čas. Jednoduše bez vázání vytvoříte šátek s volným koncem, kuklu nebo dvojitou čepičku. Zimní tuba je výborná na krk jako nákrčník. Další, často používané styly jsou obličejová maska nebo bandáž. Zimní tubu dodáváme na kartonu s podrobným návodem, jak uvedené styly vytvořit. Wintertube je vyrobena z elastické termopleteniny Gavia, která je uvnitř počesaná a zajišťuje dobrou ochranu před chladem a větrem. Zimní tuba je vhodná pro všechny outdoorové aktivity v chladném počasí. Použitý materiál na Wintertube má výbornou tvarovou stálost.

Univerzální velikost je pro obvod hlavy v rozsahu S - XL (od 52 do 59cm)

Multifunkční zimní tubu nabízíme v široké škále vzorů - viz fota vlevo. Většina vzorů na tubě je z našeho designérského studia. Tak jako ostatní výrobky i Wintertube vyrábíme v naší dílně a materiál na ní má původ v EU.

Použití zimní tuby je univerzální: turistika, horolezectví, ski alpinismus, sjezdové lyžování, běžky, běžné nošení atd. Wintertubu využijete nejvíce v zimě, dá se ale použít i na podzim nebo v chladném předjaří.

Těžší elastický termomateriál na vnitřní straně počesaný. Je přijemný na omak a odolný na oděr.Zvláštní způsob pletení dodává materiálu vysokou elasticitu v obou směrech. Vyniká vysokou mírou tepelné izolace při zachování dobré prodyšnosti. Charakterem je určena pro zimní období roku. Gavii používáme na zimní tuby, čepičky a kukly.

Složení: 87/13% polyester/elastan. Hmotnost: 250 g/m2.

LYCRA®

Infit používá elastan Lycra
Elastické vlákno nejvyšší úrovně. Výrobkům dodává pružnost, tvarovou stálost a lepší vzhled.

Námi používané materiály obsahují od 2% do 18% elastanu Lycra.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: