Kolo MRX Meeki fialový chameleon matný
Moderní 29" horské kolo s výbavou SHIMANO ALTUS/ALIVIO 2x9 a odpruženou vidlicí SR Suntour – ideální pro rekreační i sportovní ježdění v terénu. Atraktivní fialový chameleon matný lak zaujme na první pohled.
Hlavní informace
MRX TB25 je horské kolo na velkých 29" kolech, které je osazeno spolehlivými komponenty Shimano řady Altus a Alivio. Nabízí přesné řazení 2x9, hydraulické kotoučové brzdy a odpruženou vidlici SR Suntour XCT LO se zdvihem 100 mm. Díky moderní geometrii a kvalitnímu rámu je kolo vhodné pro jízdu v přírodě, lesních cestách i lehkém terénu.
Výhody a nevýhody
- Spolehlivá kombinace SHIMANO ALTUS/ALIVIO 2x9 – přesné a hladké řazení
- Hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO M200 – účinné brzdění za všech podmínek
- Odpružená vidlice SR Suntour XCT LO se zamykáním a 100mm zdvihem
- Velká 29" kola pro lepší prostupnost terénem a stabilitu
- Atraktivní fialový matný chameleon lak
Nevýhody:
- Kolo není vybaveno pro silniční provoz (bez osvětlení, blatníků, stojánku)
- Není určeno pro náročné závodní použití
Detailní informace
MRX TB25 je postaveno na kvalitním hliníkovém rámu s moderní geometrií, která podporuje komfortní, ale přitom sportovní posed. Osazeno je komponenty z řad Shimano Altus a Alivio, které zajišťují spolehlivost při každodenním používání. Díky dvoupřevodníku 36-22 a kazetě HG201/9 máte dostatečný rozsah převodů jak do kopce, tak pro svižnou jízdu po rovině.
Hydraulické brzdy Shimano M200 s kotouči 160 mm se postarají o bezpečné a plynulé brzdění. Komfort zvyšují i kvalitní komponenty PROFIL – sedlovka, řídítka, představec a výplety. Kolo je obuto do univerzálních plášťů CST Camber 29x2,25, které zvládnou lesní cesty, šotolinu i lehčí terén.
Názor odborníka
Kolo MRX TB25 ve fialové barvě „chameleon mat“ je velmi povedený model pro rekreační a sportovní jezdce, kteří hledají dobře vybavené kolo za rozumnou cenu. Vhodné pro traily, lesní cesty i každodenní projížďky v přírodě. Skvělý poměr cena/výkon v této kategorii horských kol.
Parametry produktu
- Rám: MRX 29" TB25
- Vidlice: SR Suntour XCT LO, 100 mm, zamykatelná
- Převody: 2x9
- Řazení: Shimano ALTUS SLM2010
- Přehazovačka: Shimano ALIVIO RD-M3100
- Přesmykač: Shimano FD-T2020
- Kliky: Shimano FC-M210-2 36-22 zubů, 175 mm
- Kazeta: Shimano HG201/9
- Řetěz: KMC Z9
- Brzdy: Shimano M200 (hydraulické kotoučové)
- Kotouče: Shimano SM-RT10, 160 mm
- Řídítka: PROFIL RACE 700 mm / 31,8 mm
- Představec: PROFIL RACE 31,8 mm
- Řízení: PROFIL H156
- Sedlovka: PROFIL RACE 31,6 mm
- Sedlo: DDK D5090 SPEED WAY
- Gripy: T-ONE GP32
- Objímka sedlovky: MRX XC-68 35 mm
- Pedály: FEIMIN FP-971
- Kola: PROFIL výplety 29" disc
- Pláště: CST Camber 29x2,25 C1671
- Barva: fialový chameleon matný
| Kategorie: | Pevná horská kola |
|---|---|
| EAN: | 8591234123198 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




