vak na vodu CamelBak Crux Reservoir 3L OEM

Nejnovější generace odlehčeného rezervoáru CamelBak s rozšířeným otvorem, systémem Quick Link pro snadné odepnutí hadičky. 100 % BPA, BPS, BPF-free. Díky tomu je manipulace s rezervoárem jednoduchá. VÁHA 200g (1,5l), 210g (2l) a 235g (3l) CRUX™ Nový vodní rezervoár CamelBak Crux™ má nejen úzký zploštělý profil, který v batohu šetří místo, ale díky širšímu průměru hadičky dokáže zajistit o 20 % lepší hydrataci. Snadnou manipulaci s rezervoárem umožňuje úchyt, který dobře padne do ruky. Otevírání a zavírání širokého otvoru zajišťuje těsnící uzávěr. Vylepšen byl i uzávěr náustku, který je nově na hadičce nasazen v ergonomické poloze a jeho uzavírání je intuitivní. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 101-1228401003.OEM
1 099 Kč 899 Kč
vak na vodu CamelBak Crux Reservoir 3L OEM
vak na vodu CamelBak Crux Reservoir 3L OEM
1 099 Kč

OEM máme označení nových rezervoárů vytažených z nových kompletních batohů. 

Vodní rezervoár CamelBak Crux 3L Reservoir - modrý je vylepšený a inovovaný model navržený s ohledem na běžce, cyklisty a cestovatele. Díky vysoké kapacitě a svému designu dokáže zajistit neustálý přístup k vodě, aniž by bylo nutné cokoli vyndávat z batohu.

Konstrukce se skládá z odolného polyuretanového vaku, hadičky s náustkem a řady patentovaných technologií, které přispívají k pohodlí vodního rezervoáru CamelBak Crux 3L Reservoir - modrý. Materiál neobsahuje škodlivé sloučeniny, které ovlivňují i chuť a vůni nápoje, a udržitelný výrobní proces založený pouze na bezpečných chemikáliích.

CamelBak Crux 3L Reservoir - modrý má nepropustný uzávěr a nízkoprofilový design v kombinaci se systémem Quicklink™ pro snadné vyjmutí z batohu. Design doplňuje anatomicky tvarovaná rukojeť a inovativní trubička zakončená náustkem Big Bite™. Funguje na principu kousnutí, které spustí nebo zastaví proces pití. Ten je doplněn systémem Leak-Proof™ pro průtok vody, který zvyšuje jeho rychlost až o 20 %. Další výhodou je antimikrobiální vnitřní úprava Hydroguard™, která brání růstu plísní a bakterií a nepříjemnému zápachu.

CamelBak Crux 3L Reservoir - modrý - klíčové vlastnosti:

 • Kompatibilní s běžeckými, turistickými a cyklistickými batohy;
 • Vyrobeno z bezpečného polyuretanu;
 • Udržitelná ekologická výroba REPURPOSE® založená pouze na bezpečných chemických látkách;
 • Složení neobsahuje BPA, BPS a BPF;
 • Ergonomická rukojeť;
 • Pohodlné otevírání a zavírání nepropustného uzávěru;
 • Nabízí o 20 % rychlejší průtok vody;
 • Systém průtoku vody odolný proti úniku;
 • Nízkoprofilový tvar;
 • Antimikrobiální technologie Hydrohuard™;
 • Ventil Big Bite™ těsní ventil a usnadňuje pití;
 • Systém Quicklink™ usnadňuje vyjmutí modelu z batohu a zabraňuje vytečení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CamelBak. Dokonalé řešení hydratace.
Rok 1989. V americkém městě Wichita Falls ve státě Texas se jede tradiční 160 kilometrů dlouhý závod Hotter’N Hell 100. Je jasné, že spotřeba vody bude na sluncem rozpálených silnicích vysoká. A tak jeden z účastníků, záchranář Michael Eidson, přichází s geniálním řešením. Naplnil vodou infuzní vak, vložil ho do vysoké ponožky (ano, ponožky) a tenhle kuriózní „hydratační systém“ nacpal do kapsy dresu. Přes rameno si přetáhl hadičku na pití a kolíčkem na prádlo ji připevnil k dresu. Prototyp CamelBaku neboli batohu s vodním rezervoárem byl na světě! Ostatním závodníkům byl Michael pro smích, ale netrvalo příliš dlouho a výroba CamelBaku se rozjela na plné obrátky. Od dob infuzního vaku v tlusté ponožce CamelBak ušel dlouhou cestu. Stal se absolutní špičkou ve svém oboru. Stačilo mít odvahu, sebedůvěru a vynalézavost. A ti, co se kdysi Eidsonovi smáli? Dost možná i oni mají dnes CamelBak na zádech.