DEJTE SVÝM VÝROBKŮM GORE-TEX® NOVÝ ŽIVOT!

DEJTE SVÝM VÝROBKŮM GORE-TEX® NOVÝ ŽIVOT!

CO JE TO GORE-TEX?

JAK ČISTIT ODĚVY GORE-TEX®?

MYTÍ

Přední zapínání, kapsy a zipy zavřete. Vyperte oděv v pračce na program s teplotou (40 °C) s malým množstvím tekutého pracího prostředku. Dvakrát vymáchejte a minimalizujte odstřeďování, abyste snížili pomačkání. Nepoužívejte práškové prací prostředky ani žádné výrobky, které obsahují změkčovadla, kondicionéry, aviváž, odstraňovače skvrn nebo bělidla, protože by mohly ovlivnit vlastnosti oděvu. Neperte se silně znečištěným oděvem.


SUŠENÍ

Sušte svůj oděv na šňůře nebo v sušičce na teplý, jemný cyklus. Jakmile uschne, sušte oděv 20 minut v sušičce nebo suchý produkt vyžehlete na jemné nastavení (teplo, bez páry) tak, že mezi oděv a žehličku vložíte ručník nebo hadřík. To pomůže znovu aktivovat DWR úpravu na vnější látce vašeho oděvu.

JAK ČISTIT OBUV GORE-TEX®?

MYTÍ

Před praním bot SALEWA® se ujistěte, že dodržujete pokyny k oděvu SALEWA®, abyste zajistili nejlepší výsledek. 
Očistěte vnější povrch obuvi SALEWA® hadříkem nebo kartáčem a vlažnou vodou. Nepoužívejte chlorové bělidlo, mohlo by poškodit vaši obuv. Vyklepejte písek, štěrk a nečistoty z vnitřku obuvi. Pro zajištění úplného vyčištění vyjměte a vytřeste i vložku, abyste odstranili nečistoty usazené pod ní.


SUŠENÍ

Po pečlivém očištění boty je přirozeně vysušte při mírných teplotách. Dávejte pozor, abyste boty nedávali příliš blízko k přímému zdroji tepla nebo do příliš horké místnosti, protože by je  to mohlo poškodit. Dobře fungují také sušičky bot konvekčního typu.

JAK POUŽÍVAT - NA ODĚVY

  1. Nastříkejte Performance Repel přímo na vyčištěný, vlhký oděv ze vzdálenosti asi 15 cm.
  2. Odstraňte přebytečné kapky nebo kapky čistým hadříkem.
  3. Pověste oděv, aby přirozeně uschl, nebo postupujte podle pokynů pro sušení na štítku péče.

JAK POUŽÍVAT - NA OBUV

  1. Nastříkejte obuv Repel přímo na vlhkou, čistou obuv.
  2. Odstraňte přebytečné kapky nebo kapky čistým hadříkem.
  3. Před použitím nechte obuv přirozeně vyschnout.