Technologie GIANT Aplikace Ridecontrol_

GIANT_ridecontrol_app_gettingstarted_banner_desktop.jpg

STAŽENÍ APLIKACE A ZÁKLADNÍ NASTAVENÍ

Aplikaci Giant RideControl si můžete stáhnout zdarma na Google Play (pro telefony se systémem Android) nebo App Store (pro telefony Apple iPhone se systémem iOS). Aby se aplikace mohla připojit k vašemu elektrokolu, je třeba mít zapnutou funkci Bluetooth. Pokud budete chtít využívat i navigační funkce, zapněte také funkci zjišťování polohy (GPS). V případě potřeby můžete tato nastavení ve vašem telefonu později změnit.

Vytvoření osobního profilu

Dalším krokem pro používání aplikace je vytvoření účtu RideControl – můžete si vytvořit zcela nový účet nebo se můžete do aplikace RideControl přihlásit přes váš existující účet Google, Apple nebo Facebook. Pro správné fungování aplikace a jejího spojení s vaším elektrokolem je důležité, aby byl váš osobní profil kompletní. Pokud je váš profil kompletně nastaven, můžete začít využívat všechny funkce, které aplikace nabízí.

Aktualizace

Vzhledem k tomu, že aplikace je průběžně vylepšována a jsou opravovány její případné nedostatky, doporučujeme instalovat aktualizace, na které vás telefon upozorní, případně je rovnou stahuje a instaluje (v závislosti na nastavení aktualizací ve vašem telefonu).

GIANT_ridecontrol_app_gettingstarted_banner1_desktop