Technologie GIANT Syncdrive Core_

 GIANT/E-BIKE/syncdrive_core_banner.jpg

SyncDrive Core je kompaktní a lehký motor, který je ideální například na jízdu ve městě nebo rekreační ježdění v přírodě. Odpovídá tomu naladění motoru na točivý moment 50 Nm a maximální podporu 300 %, což jsou z hlediska určení tohoto motoru optimální hodnoty a navíc to pomáhá k menší spotřebě energie z baterie. Technologie Smart Assist zahrnuje šest senzorů včetně detekce sklonu a zrychlení/zpomalení (tzv. akcelerometr). Tyto senzory umožňují motoru produkovat energii na základě vstupní síly jezdce i typu terénu, v jakém se jezdec zrovna pohybuje. Není třeba volit konkrétní jízdní režim, můžete se plně spolehnout na režim automatický a jet úplně stejným způsobem, jak jste zvyklí, ale s větším výkonem. Výsledkem je mimořádně pohodlný, tichý a přirozený zážitek z jízdy.

GIANT_E-BIKE_motor-Syncdrive-Core.jpg

SNADNÁ OBSLUHA
Na ovládací jednotce si můžete zvolit jeden z pěti jízdních režimů nebo plně automatický režim Smart Assist. V tomto režimu systém nastavuje výši asistence motoru za vás a vy tak můžete zcela zapomenout na přepínání jízdních režimů během jízdy a maximálně se soustředit na jízdu samotnou. 

VYSOKÁ ÚČINNOST

Motor SyncDrive Core produkuje točivý moment 50 Nm a maximální podporu 300 %. Není tedy tak silný jako motory SyncDrive Sport a Pro, ale zase má díky tomu menší spotřebu energie z baterie. SyncDrive Core vám poskytne přesně to, co potřebujete, abyste mohli jezdit dál a hlavně s menším úsilím. 

TICHÝ A PŘIROZENÝ PROJEV
Motor SyncDrive Core je vyladěn tak, aby při provozu produkoval co nejméně hluku a aby poskytoval celkově velmi příjemný zážitek z jízdy.