Technologie GIANT SYNCDRIVE SPORT 2

TECHNOLOGIE GIANT_E-BIKE_SyncDrive_Sport_banner

Kompaktní motor SyncDrive Sport je vybaven technologií Smart Assist a je vyladěn pro plynulý a tichý výkon. Je to ideální volba pro jezdce, kteří hledají všestranný zážitek z jízdy na elektrokole. SyncDrive Sport poskytuje vysoký výkon i při nízkých rychlostech. Technologie Smart Assist vypočítává množství točivého momentu, kadence, sklonu a rychlosti a na základě těchto výpočtů určuje, kolik energie má motor přidávat. Tento motor podporuje i vyšší kadence a má rychlý náběh točivého momentu, jedná se tedy o motor, který zvládne jak svižnější ježdění po rovině, tak i náročnější terén s prudkými výjezdy.

PŘEDNOSTI

TECHNOLOGIE GIANT_E-BIKE/MY20-Syncdrive-Sport-Tech

 

PLYNULÁ PODPORA

Na základě automatických výpočtů senzory určují přesné množství energie, které budete při jízdě potřebovat. Výsledkem je velmi plynulý a přirozený zážitek z jízdy.

 

MOŽNOST VYLADĚNÍ MOTORU

Motor SyncDrive Sport produkuje točivý moment 70 Nm a nabízí podporu až 350 %. Hodnotu podpory v jednotlivých jízdních režimech si navíc můžete upravit podle vašich preferencí, a to prostřednictvím aplikace pro mobilní telefony.

 

OKAMŽITÁ ODEZVA

Jakmile vyvinete sebemenší sílu na pedály, motor se okamžitě, ale zároveň plynule rozběhne a začne vám pomáhat při šlapání. To vám usnadňuje akceleraci a nabízí vysoký výkon ve strmých stoupáních a při nízkých rychlostech.