Technologie plášťů VITTORIA Gravel/CX

Grafen

Žádné jiné složení směsi se nevyrovná kombinaci rychlosti, kontroly a odolnosti, kterou poskytují směsi Vittoria Graphene. Směs grafenu použitá ve středovém běhounu je navržena tak, aby minimalizovala valivý odpor a propíchnutí a zároveň prodloužila životnost.

Oblast bočnic používá dvě samostatné sloučeniny grafenu; jeden na základně a jeden na povrchu. Základní směs poskytuje stabilní základ pro zatížení v zatáčkách a zároveň poskytuje ochranu před řezy v běhounu. Směs na povrchu je konstruována tak, aby poskytovala maximální jistotu v zatáčkách jak za mokra, tak za sucha.

 Cyklistické pláště konstruované na GRAFENU

Vůle společnosti Vittoria inovovat a narušovat cyklistický průmysl je nekonečná a to je důvod, proč společnost zůstává v čele inovací jako žádná jiná v rámci průmyslu pneumatik pro jízdní kola. Posláním společnosti Vittoria je poskytovat cyklistickým nadšencům nejlepší možné pneumatiky prostřednictvím převratných technologií a materiálů.

Vlastní laboratoř společnosti je místem, kde vědci společnosti Vittoria využívají propriety nově nalezených materiálů prostřednictvím pokročilých technologií a nástrojů. Tyto vyvinuté materiály pak integrují do produktů, čímž zvyšují výkon na dříve nedosažitelnou úroveň. Zde je zakořeněna technologie Vittoria Graphene. Prognózou potenciálu tohoto neuvěřitelného materiálu se společnost Vittoria etablovala jako uživatel grafenu č.1 v cyklistickém průmyslu.

Technologie VITTORIA_graphene-tech_3

 

S cílem vždy posunout hranice toho, co je možné, se Vittorii podařilo vyvinout novou generaci sloučeniny grafenu: Graphene 2.0. Na rozdíl od první generace grafenu je nová verze funkcionalizována pro zvýšení specifických vlastností pneumatik. Jinými slovy, tam, kde první generace sloučenin grafenu rovnoměrně zvedla laťku, Graphene 2.0 boduje každou výkonnostní metriku a zvyšuje ji nepoměrně k ostatním. Vittoria je nyní schopna aplikovat grafen takovým způsobem, že může dosáhnout zvýšení výkonnosti speciálně pro rychlost, přilnavost za mokra, životnost a odolnost proti proražení.

 

Gravel Lite TLR

Technologie VITTORIA_gravel-tlr_2

Gravel Lite TLR poskytuje nejlepší výkon pro jezdce, kteří hledají rychlost a lehkost, i když čelí off-road tratím. Nylonové pouzdro a lamač odolný proti propíchnutí zároveň zaručují vysokou spolehlivost.

 

Gravel Endurance TNT

Gravel Endurance TNT (TLR Reinforced) byl vyvinut s podobnými vlastnostmi Lite, ale s dodatečnou ochranou bočnice pro lepší odolnost proti poškození bočnice a větší boční stabilitu pro nejagresivnější štěrkové povrchy.

Technologie VITTORIA/Gravel-TNT-casing-2022

 

Ochrany brzd a bočnic

Pneumatiky Vittoria Gravel a Cyclocross používají nárazník proti propíchnutí umístěný na plášti pod běhounem. Jistič je vyroben z nylonu, odolného, ​​ale lehkého materiálu. Pneumatiky Vittoria Gravel Lite TLR jsou vybaveny touto nylonovou brzdou; zatímco verze Gravel Endurance TNT navíc používají dvě nylonové vrstvy umístěné na bočnici pneumatiky. Chrání boky pneumatiky před proříznutím a proražením způsobeným kameny a trny. Vittoria navrhla dvě možnosti bezdušového pláště (Gravel Lite TLR a Gravel Endurance TNT), aby uspokojila potřeby každého jezdce; ti, kteří oceňují lehkost více než cokoli jiného, ​​stejně jako ti, kteří preferují robustnější a odolnější pneumatiku.

Gravel Lite TLR

Technologie VITTORIA_gravel-TLR-antiforatura_1

 

Gravel Endurance TNT

Technologie VITTORIA_gravel-tnt-antiforatura_1