Technologie RIDE CONCEPTS

Technologie RIDE CONCEPTS

Naše technologie.

Naším posláním je vytvářet nejpohodlnější a nejspolehlivější obuv na horská kola na světě. Pro jezdce to znamená přesné padnutí, jedinečný kontakt s pedály a bezkonkurenční ochranu, díky níž se můžete soustředit na drsnou jízdu před vámi, nikoli na vybavení pod vámi.

1. OPTIMALIZOVANÁ TRAKCE

Naše exkluzivní podrážky s šestihranným vzorkem mají hluboké výstupky, které umožňují pronikání do pedálů, aby bylo dosaženo optimální přilnavosti za jakýchkoli podmínek. Podrážky našich klipsových bot mají 40 mm nebo 42 mm široký cleat box pro kompatibilitu se všemi horskými klipsovými pedály a velké možnosti předozadního nastavení s indexovým značením pro přesné umístění zámku.

Technologie RIDE CONCEPTS

MAX GRIP

Naše nejměkší a nejpřilnavější směs s maximální přilnavostí je vyvinuta speciálně pro maximální kontakt s pedálem a pocit z něj a zároveň poskytuje vysokou úroveň odolnosti. Max grip je vyloženě přilnavá a citlivá - ideální podrážka pro jezdce, kteří vyžadují citlivost při šlapání.

Technologie RIDE CONCEPTS

HIGH GRIP

Exkluzivně používán na naší podešvi RC Fuzion a modelu VICE, HIGH GRIP představuje optimální kombinaci přilnavosti a nastavitelnosti. Pro jezdce v disciplínách dirt jump a slopestyle je tato směs ideální, když nechcete dělat kompromisy ani v přilnavosti, ani při vykonávání triků na soutěžích.

Technologie RIDE CONCEPTS

CLIP GRIP

CLIP GRIP je naším speciálním řešením pro modely s upínacími systémy, díky kterému nedochází k žádným překážkám při zapínání nebo vypínání treter z pedálů. Je navržen tak, aby poskytoval podporu a efektivní přenos síly při aktivní jízdě, ať už jde o prudká stoupání nebo technické sjezdy. A když dojde na to, vydat se pěšky vedle kola na obtížném terénu, můžete se spolehnout na to, že CLIP GRIP zajistí potřebnou přilnavost a stabilitu.

2. PŘIZPŮSOBENÍ A VÝKON

Protože si uvědomujeme, že každý jezdec si zaslouží stejnou kvalitu a pozornost, pokud jde o střih a výkon, vyvinuli jsme celou naši řadu od základu se specifickou konstrukcí pro muže, ženy a mládež, aby byl výkon přizpůsoben.

3. MATERIÁLY

Každý detail našich bot je záměrně vybrán a navržen s jediným cílem - vytvořit nejpohodlnější, nejodolnější a nejspolehlivější obuv na kolo. Každý svár, steh, svršek, podrážka a zapínání jsou pečlivě promyšleny.

Technologie RIDE CONCEPTS

D3O

D3O® Spolupracujeme s firmou D30, abychom do našich stélek a ochranných zdravotních límců ve většině našich výrobků použili materiály tlumící nárazy. Tento měkký, lehký a pružný materiál je ideální pro obuv - snižuje zpětnou vazbu od terénu a drsné nárazy prostřednictvím našich stélek Zone Technology a přidává ochranu korbiček v našich prémiových modelech Gravity a Enduro.
Technologie RIDE CONCEPTS

BOA

BOA® U několika našich bot používáme systém BOA® Fit, který jezdcům umožňuje volbu mezi tradičním šněrováním a rychlým zapínáním. Systém BOA® Fit System nabízí mikronastavitelné a přesné uchycení s pevnými, pružnými textilními tkaničkami s nízkým třením.

4. KONSTRUKCE

Vaše nohy jsou první linií kontaktu s kolem a nic není důležitější než pevná konstrukce boty. Při sestavování finálních částí našich bot se zaměřujeme na bezpečnost a ochranu.