Technologie GIANT Aplikace Ridecontrol

GIANT_ridecontrol_banner_desktop_1

Aplikace Giant RideControl pro chytré telefony Android a iOS nabízí majitelům elektrokol Giant a Liv spoustu užitečných funkcí. Nejnovější verze této aplikace má vylepšené uživatelské rozhraní a vyšší spolehlivost. Mezi nové funkce patří možnost přizpůsobit si vzhled aplikace a možnost automatického nahrávání dat do aplikace Strava, což je oblíbená platforma pro měření sportovní aktivity pomocí GPS. Aplikaci Giant RideControl si můžete stáhnout zdarma na Google Play nebo App Store.

Díky Bluetooth konektivitě můžete vaše elektrokolo spárovat s aplikací RideControl ve vašem chytrém telefonu. Aplikace sama vyhledá vaše kolo a nabídne vám další užitečné funkce, jako například zobrazení přesného stavu baterie, možnost upravit výši asistence motoru ve všech jízdních režimech podle vašich preferencí, záznamy o vašich jízdách, navigační funkce nebo fitness funkce včetně analýzy vašeho výkonu.

Aplikace_Giant_Ridecontrol_1

PŘIZPŮSOBENÍ ASISTENCE MOTORU

Díky aplikací RideControl máte možnost upravit si základní nastavení motoru podle vašich preferencí. Přesněji řečeno, můžete si upravit výši asistence motoru ve všech pěti jízdních režimech, aby každý režim nejlépe vyhovoval vašemu stylu jízdy a terénu, ve které nejčastěji jezdíte. V praxi to znamená, že si můžete vybrat mezi silnějším a „agresivnějším“ výkonem nebo si konkrétní jízdní režim nastavit pro klidnější, pohodlnější jízdu – je to jen na vás. Každé elektrokolo Giant a Liv má z výroby motor ve standardním (továrním) nastavení, které lze upravit prostřednictvím aplikace RideControl.

GIANT_RideControl_App_Navigtion_Visual

NAVIGACE

Pomocí aplikace RideControl získáte navigaci turn-by-turn speciálně navrženou pro jízdní kolo. Pokud je vaše elektrokolo vybaveno kompatibilním displejem RideControl EVO, můžete synchronizovat navigaci odbočkou po odbočce s displejem, takže nemusíte mít po ruce telefon.

GIANT_ridecontrol_fiftyfifty02

ZAČÍNÁME S APLIKACÍ RIDECONTROL

Pokud se chcete dozvědět, jak aplikaci RideControl stáhnout a jak v ní nastavit základní údaje, na odkazu níže najdete stručného průvodce.

DOZVĚDĚT SE VÍCE